cica
17 بهمن 1401 - 09:46

پروژه‌های عمرانی در شهرستان نایین افتتاح شد

کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی به کلوت محمدیه و ایستگاه شهید شرافت، افتتاح فاز اول یک مجموعه صنعتی سرامیکی، بهسازی شبکه برق ۲۰ روستا و بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی از جمله پروژه‌های مهمی بود که همزمان با دهه فجر در نایین افتتاح شد.

مصطفی خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در نایین اظهار کرد: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهمان چندین شهرستان بودیم و پروژه‌های مختلفی که با مشارکت مردم، معتمدین، نخبگان و مسؤولان شهرستان آماده بهره‌برداری بود را افتتاح کردیم که در شهرستان نایین از ۷ پروژه به ارزش ریالی بالغ بر ۳۵۳ میلیارد تومان بازدید شد.

وی افزود: ارزش این پروژه‌ها که با مشارکت دولت، بخش خصوصی و شهرداری صورت گرفته برای نایین رقم قابل توجهی است و تنوع خیلی خوبی هم داشت که نویدبخش یک نایین پررونق‌تر و آبادتر برای مردم است.

خضری خاطرنشان کرد: افتتاح شهربازی برای کودکان، کلنگ‌زنی پروژه گازرسانی به کلوت محمدیه و ایستگاه شهید شرافت، افتتاح فاز اول یک مجموعه صنعتی سرامیکی، بهسازی شبکه برق ۲۰ روستا، بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی، پروژه سنگ فرش معاضدیه و جدول‌گذاری و آسفالت معابر و بهسازی در شهر که توسط شهرداری انجام گرفته بود، نشان تلاش مسؤولان نایین در حوزه‌های مختلف شهر و روستا است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان تصریح کرد: افتتاح آزمایشگاه آبفای نایین با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به عنوان اولین آزمایشگاه میکروبیولوژی آب شرق استان اصفهان، از دیگر پروژه‌های مهم این شهرستان است.

خضری در خصوص مشکل کمبود نیروی انسانی در ادارات شهرستان نایین گفت: مشکل کل استان پست‌های خالی و بلا تصدی است که در حال حاضر پیگیر اخذ مجوز برای این کار هستیم، البته اعتقاد داریم بخشی از این پست‌های بلاتصدی باید با رویکرد جدید دولت در خصوص هوشمندسازی و کوچک‌سازی دولت و واگذاری امور به مردم جبران شود.

وی افزود: ما اعتقاد داریم اگر مدیریت به سمت استفاده از ظرفیت‌های مردمی برود، بهتر می‌توانیم امور را اداره کنیم و از رسانه‌ها می‌خواهیم این امر را با مطالبه‌گری برای ما تعمیق کنند.

خضری ادامه داد: امروز مسؤولان در رده‌های مختلف از شخص استاندار تا معاونین، فرمانداران، مدیران کل و رؤسای دستگاه‌های اجرایی بین مردم حاضر هستند و اگر این اتفاق نیفتد، تذکر داده می‌شود که از مردم هم می‌خواهیم به عنوان چشمان بینای دولت تذکرات خودشان را به مسؤولان و مقامات ارشد استان ارائه کنند.

پایان پیام/ ۶۳۱۳۰/آ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1021803