cica
02 بهمن 1401 - 10:52

تشکیل ۱۸ کارگروه ستاد دهه فجر در بهاباد/جهاد تبیین محور برنامه‌ها

یزد- فرماندار بهاباد از تشکیل ۱۸ کارگروه ستاد دهه فجر انقلاب در این شهرستان خبر داد و گفت: برنامه های دهه فجر امسال متفاوت از سال‌های قبل برگزار شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا تیموری، صبح یکشنبه در نشست برنامه ریزی برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد، ضمن تبریک حلول ماه رجب و ولادت با سعادت حضرت امام محمد باقر (ع) و تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، ضمن محکومیت اقدام پارلمان اروپا مبنی بر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان گروه تروریستی، اظهار داشت: این اقدام نسنجیده و نابخردانه نشان‌دهنده عمق کینه و خشم فراوان غرب از اثرگذاری این نهاد انقلابی است.

وی بر هرچه با شکوه‌تر برگزار کردن برنامه‌های این ایام تاکید کرد و گفت: این ایام فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید برای نسل جوان و نوجوان امروز ما تبیین شود.

تیموری بیان کرد: همه دستگاه‌های شهرستانی آمادگی لازم را داشته باشند زیرا امسال باید دهه مبارک فجر نسبت به سالهای گذشته باشکوه‌تر و پربارتر برگزار شود.

وی تصریح کرد: فضا سازی و تزیین فضاهای عمومی شهر در دهه فجر باید در خور شأن این ایام و میدان ها و مراکز اصلی بهاباد باید نشانگر این جشن ملی باشد.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه روشنگری خدمات و دستاوردهای نظام یکی از مهمترین ابعاد جهاد تببین است که رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تاکید وافر داشته است، افزود: انقلاب اسلامی منشأ خدمات و دستاوردهای زیادی بوده که باید چنین اتفاقاتی برای مردم بویژه نسل جوان نه تنها در ایام دهه فجر بلکه در دیگر مناسبت‌ها تبیین و بازگو شود.

تیموری افزود: در شرایطی که تمام دشمنان بیرونی و درونی انقلاب می‌خواهند حرکت انقلاب اسلامی را تضعیف کنند، ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن تمامی نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

فرماندار بهاباد با اشاره به اینکه برای ادای جهاد تبیین باید حقایق قبل و بعد از انقلاب به درستی تبیین تا از تحریف‌های دشمن جلوگیری شود، افزود: جهاد تبیین باید محور اصلی برنامه‌های دهه فجر باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 989972