cica
23 دی 1401 - 13:08

مولدسازی دارایی های راهکاری برای تأمین منابع مالی

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کمبود منابع ، مولدسازی دارایی های موجود را راهکاری برای تأمین منابع مالی پروژه ها برشمرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای هماهنگی را و شهرسازی استان یزد گفت: اگر به حوزه راه و شهرسازی نگاهی بیندازیم از مسکن گرفته تا هواپیمایی و جاده‌ای می‌بینیم که با زندگی مردم سرکار داریم.

وی با بیان اینکه خدمات شما همکاران به مردم مصداق صدقات جاریه است افزود: انسجام چنینی جلساتی باید حفظ شود چراکه چنین جلساتی حس اعتماد به مدیران می‌دهد.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: یکی از برکات برپایی چنین جلساتی مشورت دادن به یکدیگر در کارها است.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی فعالیت‌های انجام شده در حوزه راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی اخبار مثبت کوچک هم می‌تواند امیدساز باشد.

بذرپاش با اشاره به حملات رسانه‌ای دشمن برای کوچک شمردن فعالیت‌های انجام شده توسط جمهوری اسلامی و کمبود منابع خطاب به مسؤولین راه و شهرسازی استان یزد گفت: برای جبران کمبود منابع دنبال راهکارهایی برای مولدسازی دارایی‌ها باشید.

بذرپاش تاکید کرد: در رابطه با پروژه‌های استانی برنامه زمان بندی تعیین و با ابتکارات خود فرصت سازی کنید.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه روزمرگی باعث مرگ سیستم می‌شود افزود: سرعت در انجام پروژه‌ها بسیار مهم است لذا تقاضا دارم با تولید انگیزه در پیشبرد اهداف سازمانی مؤثر باشید.

بذرپاش با تاکید بر اینکه از جوانان برای پویایی بیشتر در کارها استفاده کنید خاطرنشان کرد: با بکارگیری جوانان آنها را رشد دهید تا یک رقابتی سالم رخ دهد لذا همین موضوع باعث پویایی سیستم می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 974192