cica
11 مرداد 1401 - 16:50

جهاد تبیین در دستور کار خبرنگاران قرار گیرد

همدان- فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان خطاب به خبرنگاران گفت: انتظار می‌رود که بحث آگاه‌سازی و جهاد تبیین را در دستور کاری خود قرار دهید.

به گزارش خبرنگار مهر، کامران کریمی سه شنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان تویسرکان بیان کرد: خبرنگاران به نوعی مروج و ترویج‌دهنده فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت‌طلبی هستند و با سختی‌های بسیار اقدام به نوشتن حقایقی می‌کنند که رشد و توسعه شهرستان را در پی خواهد داشت.

خبرنگار مهروی ادامه داد: حضور خبرنگاران در دوران ۸ سال دفاع مقدس و چه امروز بر هیچ‌کس پوشیده نیست، در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی زمانی‌که رزمندگان ما در زیر آتش سنگین و بمباران دشمن بودند این خبرنگاران بودند که خطر را به جان خریدند و رفتند و وقایع را به ثبت رساندند.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه اگر این روحیه رشادت طلبی و ایثار خبرنگاران در هشت سال دفاع مقدس نبود؛ امروز از رشادت‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان حرفی برای گفتن نداشتیم؛ افزود: نقش خبرنگاران در هشت سال دفاع مقدس از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است.

کریمی مطرح کرد: امروز که به عصر اطلاعات و فناوری معروف است و دشمن با تمام توان علیه جوانان ما هجمه و جنگ خود را آغاز کرده نقش خبرنگار در این عرصه به‌جهت کنترل برنامه‌های دشمن از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان خاطرنشان کرد: جهاد تبیین یکی از دغدغه‌های رهبرانقلاب اسلامی است و از همه ما و شما که در لبه جلویی این جهاد قرار دارید، انتظار می‌رود که بحث آگاه‌سازی و جهاد تبیین را در دستور کاری خود قرار دهید.

رهبرانقلاب

منبع: مهر
شناسه خبر: 520530