cica
12 مرداد 1401 - 20:36

توزیع 3 تُن گوشت گرم میان زلزله زدگان توسط قرارگاه مدینه سپاه

معاون قرارگاه مدینه نیروی زمینی زمینی سپاه گفت: 3 تُن گوشت گرم میان زلزله زدگان توسط قرارگاه مدینه سپاه توزیع شد.

شهرام اسکندری معاون قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: طی روزهای عید غدیر و قربان و نیز در روزهای آغازین ماه محرم و عزای حسینی، بیش از 3 تُن گوشت گرم میان مردم مناطق زلزله‌زده بخش مهران شهرستان بندرلنگه توزیع شده است.

وی افزود: از زمان وقوع زلزله در بامداد 11 تیرماه تاکنون، قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه با ارائه خدمات به 24 روستای زلزله زده، خدمات مختلفی از جمله توزیع کانکس و سرویس‌های بهداشتی، مخازن آب، آبسردکن، توزیع مواد غذایی، توزیع کولر و یخچال و دیگر اقلام مورد نیاز مردم از جمله ظروف، لوازم آشپزخانه، گوشت گرم و ... را عهده‌دار شده است.

به گفته سرهنگ اسکندری معاون قرارگاه مدینه نیروی زمینی سپاه، امروز نیز حدود یک تُن گوشت گرم که به همت آستان قدس رضوی و خیران منطقه تأمین شده، در این منطقه توزیع شد.

وی همچنین با بیان این که مردم این منطقه حتی پیش از وقوع زلزله نیز در مشکلات و محرومیت‌هایی قرار داشته‌اند که با حضور سپاه به عنوان امدادرسان در زمینه زلزله 11 تیرماه، بخشی از محرومیت‌های دیگر نیز شناسایی و درصدد کمک به مردم در زمینه‌های مختلف هستیم.

انتهای پیام/ 3728

منبع: فارس
شناسه خبر: 528875