cica
17 بهمن 1401 - 22:37

افتتاح طرح‌های صنعتی ملارد در دهه فجر

طرح‌های عمرانی، صنعتی، زیربنایی و کشاورزی شهرستان ملارد با حضور معاون صنایع عمومی وزارت صمت و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران همزمان با دهه فجر افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ملارد، آیین افتتاح و بهره‌برداری از یک واحد تولیدکننده دمنوش‌های گیاهی با حضور محمد مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت و محمود سیجانی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و جمعی از مسؤولان شهرستان ملارد همزمان با دهه مبارک فجر برگزار شد.

این واحد در زمینی به مساحت تقریبی ۳ هزار مترمربع با اعتبار ۱۹۰ میلیارد ریال احداث شده و زمینه اشتغال حدود ۱۰۰ نفر را فراهم کرده است. 

علاوه بر این، تصفیه خانه کاسپین با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی دهک با خروجی پساب ۱۵۰۰ مترمکعب در ثانیه افتتاح شد. 

افتتاح واحد فرآوری لواشک و آلوچه با تولید سالانه ۴۵۰ تن و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال، واحد تولیدی درهای صنعتی و پارکینگی با ظرفیت تولید سالانه ۳ هزار دستگاه با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۵۴ نفر به‌طور مستقیم از دیگر برنامه‌های امروز بود.

همچنین طرح تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت تصفیه روزانه ۱۰ هزار متر مکعب در یک واحد تولیدی با اعتباری بیش از ۵۰ میلیارد ریال، مرکز درمانی و توانبخشی بیماران روانی مزمن با مشارکت بخش خصوصی و اشتغالزایی ۳۰ نفر و ظرفیت پذیرش ۱۲۰ نفر، بهره‌برداری از طرح آبیاری بارانی مزرعه ثلاث در صفادشت در بخش کشاورزی که در مساحت ۳۰ هکتاری ۱۲ هکتار سطح زیر کشت دارد با اعتبار ۱۱ هزار میلیارد ریال از جمله طرح‌های فنی، عمرانی و اجتماعی افتتاح شده به مناسبت دهه فجر بود.

پایان پیام/۶۷۰۷۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1023542