cica
19 مرداد 1401 - 19:30

از وضعیت مرگبار جاده قاسم آباد بزرگ تا خاموشی کامل پارک کوثر کرج

می‌توانید مهمترین اخبار امروز البرز را در این خبر از نظر بگذرانید و از وقایع آن اطلاع پیدا کنید.

این بسته خبری به مهمترین اخبار امروزچهارشنبه نوزدهم  مردادماه  ۱۴۰۱ پرداخته و کافی است برای اطلاع بیشتر از هرخبر، تیتر آن را لمس کنید.

خاموشی کامل پارک کوثر کرج +فیلم

خاموشی کامل پارک کوثر کرج +فیلمخاموشی کامل پارک کوثر کرج +فیلمخاموشی کامل پارک کوثر کرج +فیلمگزارش شهروند خبرنگار ما حاکی از خاموشی پارک کوثر واقع در بلوار موذن کرج است.

رفتن به جاده قاسم آباد بزرگ جرات می خواهد/نبود تعریض تا تصادف مرگبار در این جاده

رفتن به جاده قاسم آباد بزرگ جرات می خواهد/نبود تعریض تا تصادف مرگبار در این جادهرفتن به جاده قاسم آباد بزرگ جرات می خواهد/نبود تعریض تا تصادف مرگبار در این جادهرفتن به جاده قاسم آباد بزرگ جرات می خواهد/نبود تعریض تا تصادف مرگبار در این جادهجاده روستای قاسم آباد بزرگ در ساوجبلاغ، جاده ای خطرناک که نیاز به تعریض دارد.

آغاز طرح احداث، ساماندهی و بهسازی کندرو شرقی بلوار پیام

آغاز طرح احداث، ساماندهی و بهسازی کندرو شرقی بلوار پیامآغاز طرح احداث، ساماندهی و بهسازی کندرو شرقی بلوار پیامآغاز طرح احداث، ساماندهی و بهسازی کندرو شرقی بلوار پیامسرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج از آغاز عملیات ساماندهی و بهسازی کندرو شرقی بلوار پیام خبر داد.

کاخ سلیمانیه، گشت و گذار در عصر قاجار

کاخ سلیمانیه، گشت و گذار در عصر قاجارکاخ سلیمانیه، گشت و گذار در عصر قاجارکاخ سلیمانیه، گشت و گذار در عصر قاجارعمارت کاخ سلیمانیه که بنای آن متعلق به دوره قاجار است، در بافت مرکزی شهر کرج و داخل پردیس کشاورزی در میان باغ بزرگی قرار دارد.

توسعه همکاری های منطقه ویژه اقتصادی پیام و پارک علم و فناوری البرز

توسعه همکاری های منطقه ویژه اقتصادی پیام و پارک علم و فناوری البرزتوسعه همکاری های منطقه ویژه اقتصادی پیام و پارک علم و فناوری البرزتوسعه همکاری های منطقه ویژه اقتصادی پیام و پارک علم و فناوری البرزبا امضای تفاهم نامه ای همکاری های بین منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با پارک علم و فناوری البرز توسعه می‌یابد.

باشگاه خبرنگاران جوانالبرزکرج

شناسه خبر: 561946