cica
17 بهمن 1401 - 19:34

44 واحد صنعتی در 15 شهرستان استان تهران افتتاح می‌شود/ افتتاح 57 پروژه در ملارد

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اعلام خبر افتتاح ۴۴ واحد صنعتی در ۱۵ شهرستان استان گفت: ۵۷ پروژه نیز با ۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در شهرستان ملارد به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، محمود سیجانی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در روز دوشنبه در حاشیه آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی دهه فجر در شهرستان ملارد اظهار کرد: در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان تهران، ۴۴ واحد صنعتی در ۱۵ شهرستان استان افتتاح می‌شود.

وی بیان کرد: امروز در شهرستان ملارد ۳ واحد صنعتی سهم شهرستان بود که افتتاح شد، این ۴۴ واحد نیز در زمینه‌های صنایع فلزی و صنایع برق الکترونیک و لوازم خانگی و نساجی و پوشاک و صنایع‌ تک و پیشرفته و دانش بنیان است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تصریح کرد: ۹ واحد از میان ۴۴ واحد در شهرستان‌های استان دانش بنیان می‌باشد، در مجموع اشتغال‌زایی خوبی در میان این واحد انجام گرفته است.

گفتنی است همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ۸ پروژه صنعتی اقتصادی و کشاورزی و خدماتی شهرستان ملارد با حضور جمعی دیگر از مسؤولان این شهرستان با ۸۳۰ میلیارد تومان اعتبار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این پروژه‌ها شامل دو تصفیه خانه در۲ واحد تولیدی، ۳ واحد تولیدی و صنعتی، مرکز نگهداری بیماران اعصاب و روان رهنما، مرکز نگهداری سالمندان تابش، پروژه آبیاری بارانی مزرعه ثلات می‌باشد.

لازن به ذکر است در ایام الله دهه مبارک فجر ۵۷ پروژه با ۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در شهرستان ملارد افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1023225