cica
19 دی 1401 - 12:42

اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان اولویت های اصلی کرمانشاه است

کرمانشاه- امام جمعه با تاکید بر استفاده درست از ظرفیت‌ها گفت: اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان اولویت های اصلی کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما پیش از ظهر دوشنبه در دیدار محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه بر رفع مشکلات مردم با استفاده تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود تأکید کرد.

وی افزود: باید سه موضوع را مد نظر قرار داد اول امر ازدواج جوانان، دوم شغل و سوم مسکن زیرا اگر این موضوعات در استان کرمانشاه حل شود بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد.

امام جمعه کرمانشاه با مهم دانستن ظرفیت‌های بالقوه استان کرمانشاه تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی باید تحت نظر استاندار نسبت به رفع بیکاری اقدام اساسی کنند.

در ادامه صحرایی استاندار کرمانشاه با اظهار خوشبختی از حضور در استان کرمانشاه گفت: باید با همه توان و با استفاده از پتانسیل‌های موجود در استان به صورت اورژانسی نسبت به رفع مشکلات اقدام شود و از موقعیت‌های ارزشمند موجود استفاده بهینه شود.

استاندار کرمانشاه مردم استان کرمانشاه مردمی اصیل ولایی و با پیشینه‌ای روشن هستند که هشت سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشته و در این آرمان مقدس هزاران شهید را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی نموده کرده‌اند.

صحرایی عنوان کرد: با استفاده از ظرفیت‌های خدادای، استعدادهای بزرگ نهفته استان در همه زمینه‌ها شکوفا شده تا مردم بزرگ استان از مواهب انقلاب اسلامی بیشتر بهرمند شوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 965151